O autorovi

Jmenuji se Boleslav (Bolek) Vraný a živím se jako programátor. Zajímá a baví mě matematika, fyzika, počítače, letadla, letadlové lodě, železnice a spousta dalších věcí. Ve svých 20 letech jsem uvěřil v Krista a na těchto stránkách bych se rád věnoval několika tématům. Především to je všímání si krásy přírody, krásy Božího stvoření, chvála Boha za ně a případně i různé moje úvahy. Také bych zde rád uveřejňoval čtenářský a divácký deník, čili určité zápisky o tom, které knihy či filmy mě oslovily a proč.

V listopadu 2022 se mnou vyšel rozhovor v magazínu Signály.cz, kde se dočtete různé zajímavosti o mé konverzi a jak a proč jsem poprvé přišel do kostela, o křesťanských skupinkách na ČVUT a MatFyzu i mnoho dalšího.

Dlouhá léta spolupracuji na vytváření přímluv inspirovaných aktuálním děním, které vydává Pastorační středisko Arcibiskupství pražského.

Na závěr bych vás rád pozval k prohlédnutí mé profesní stránky www.bolekvrany.cz a fotografií na adrese https://www.zonerama.com/BolekVrany/ a starší na http://www.flickr.com/photos/bolekvrany.

2 thoughts on “O autorovi

  1. Lucka

    Bolku četla jsem jenom část, ale je to geniální, super, moc se mi líbí část o zdánlivě „neužetičných“ tvorech.JAk moc je možné odkaz na tuto adresu šířit.A Pánem Lucke

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.